Výzkum a vývoj:

T&T podléhá neustálému vyvoji. Dosahujeme významných pokroků v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Společnost T&T se vždy dívá do budoucna s cílem plně využít a zlepšit nabízená řešení aplikací nejmodernějších technologií.

K výzkumu a vývoji používáme to nejmodernější vybavení a software, které jsou dostupné na trhu.

Ve strojírenském vývoji spoléháme na náš profesionální tým, který pracuje s programem NX10 od společnosti Siemens, skýtající nové a vylepšené kapacity, jež zvyšují rychlost a efektivitu v celém vývoji výrobků. Tento vysoce efektivní software urychluje procesy designu, inženýrství i výroby.

Pro návrh a vývoj automatizace programujeme v prostředí Siemens tak, abychom byli schopni našim zákazníkům nabídnout vše, co potřebují. Prostředí Siemens disponuje širokým výběrem možností a technologií, ve kterých se dobře orientujeme a máme dlouholeté zkušenosti. Existuje celá řada možností, jak uspokojit a pokrýt jedinečné potřeby každého zákazníka. V oblasti uživatelských rozhraní vlastníme kromě prostředí Siemens i vlastní software, jenž nám poskytuje širší flexibilitu nabízených řešení.

Jak bylo uvedeno, pokud jde o kapacitu inovací, nejnovější generaci hardwaru/softwaru a zejména zkušenosti, jsme pro velké projekty schopni nejen splnit očekávání našich zákazníků, ale s největší pravděpodobností tato očekávání překročit.