Profesionální služby, odbornost v oblasti obalového skla

Společnost T&T, Turnov s.r.o. se zrodila v závěru roku 2014 a od počátku se rychle rozvíjí. V červenci 2015 jsme otevřeli svou první kancelář v Turnově. T&T, Turnov se řadí mezi přední nezávislé společnosti na českém trhu a zakládá si na své důvěryhodnosti. Podporuje průmysl obalového skla a to především inovací, službami a servisem. Naše reputace je výsledkem těžké práce, důslednosti v detailech, upřímnosti a profesionality. Ctíme zásadu, že nic není důležitější než naše kvalitně odvedená práce. Všichni naši inženýři jsou plně seznámeni s průmyslovými požadavky a kontinuálně zvyšují své schopnosti tak, aby drželi krok s technologickým vývojem. Naše produkty jsou vždy nejvyšším vývojovým stupněm, výsledkem čehož námi navržená řešení zajišťují optimální výkony instalovaných kapacit.

Služby, na které se lze spolehnout

T&T, Turnov s.r.o. poskytuje ty nejmodernější služby, které jsou spolehlivé a cenově dostupné. Jen stěží lze nalézt konstrukční a vývojovou kancelář jako je T&T Turnov, jež disponuje nejen zkušenými konstruktéry, ale zároveň se stará o celkové řešení projektů - od kompletního návrhu, přes řízení projektu, výrobu prototypů, úplnou realizaci až po uvedení do provozu -   především v oblasti sklářského průmyslu - výroby obalového skla a sektoru automatizace.

 

 

 

Přidaná hodnota

Správně servisovaná technologie je spolehlivější, má vyšší životnost a výkon a následná produkce splňuje veškeré standardy kvality. Výrobci strojů IS určují pro každý model konkrétní servisní standardy a protokoly. Lpíme i na těchto aspektech, abychom zajistili Vaše investice. Vycházíme vstříc těm, kteří respektují nutnost zajistit bezpečný chod stroje. Řádně se postaráme o Vaše zařízení, a to nejen pravidelným monitoringem, ale i prováděním rutinních oprav a kvalitního servisu. Náš servis vám pomůže zajistit bezpečné pracovní prostředí a efektivní provoz.

Mnohem více než zkušenost se stroji

S více než desetiletými zkušenostmi  nejen ve sklářském průmyslu jsou konstruktéři společnosti T&T schopni řešit v podstatě jakýkoli problém. Naším cílem je poskytování co nejspolehlivějšího zákaznického servisu a plnit veškeré požadavky našich klientů.